zorroleyin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım Empty CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım

Mesaj  Kürts Çarş. Nis. 23, 2008 6:06 am

Konu: CzCombo 1526 KuLLanılısı(Resimli AnLatım)

Kürts demiş ki:Krookit Resimli Anlatım

Arkadaşlar oyunun DC Vermesi, Mavi Ekran, Reset veya hata vermesinin genel sebebleri bence;

1. Kurulumun sıralı bir şekilde anlatıldığı gibi yapılmaması veya eksik yapılması,
2. Bilgisayar'ın donanım konfigrasyonunda sorunlar,
3. Ekran kartı yada Ekran bağdaştırıcılarında ki sorunlar,
4. ADSL bağlantı sorunları veya bune benzer bağlantı hataları,
5. Oyun içinde aşırı LAG'da kalınması v.s...

Yukarda ki sebepler dışında hata verebileceğini pek sanmıyorum.
Yada başıma gelmediği için tesbit edemedim tongue.gif
Çünkü dünden beridir sorunsuz kullandım. Ama hep tenha yerleri tercih ettim
Sadece skillerde belirttiğim skıntıları yaşadım...
(3'lü ok'un yakında vurması uzaktan tek'li vurmaması, 5'li okun sadece tek'li vurması v.s.)

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 03
Dosya bilgisayarımıza indikten sonra. Sıkıştırma programı olan WinRAR aracılığı ile "BURAYA ÇIKART" seçeneğine basarak dosyaları dizine çıkarıyoruz

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 04
Bulunduğumuz dizine dosyaları çıkarttıktan sonra, "install.exe" simgesini çift tıklıyoruz...

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 05
Açılacak ufak bir pencerede, "KAYDET" buttonuna basarak, Aşağıdaki örnekde olduğu gibi,
Açılacak yeni bir pencerede; CZ COMBO'nun bilgisayarı kasmayacak bir program arkasında çalışmasını
sağlamak için her hangi bir uygulamayı seçiyoruz...

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 06
Ben bu konuda FireFox'u tercih ettim. (Siz daha başka bir programda kullanabilirsiniz.)

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 07
CZ COMBO'nun arkasında çalışacağı programı seçtikden sonra "YUKLE" buttonuna basıyoruz

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 08
Hemen işlemin ardından CZ COMBO seçtiğimiz programın arkasına gizlenerek açılacakdır...
Açılan CZ COMBO penceresinde "KO YUKLE" buttonuna basarak,"KAYDET" buttonuna basıyoruz.
Açılacak yeni pencereden, KnightOnline'nin bilgisayarınızda kurulu olduğu dizininde "KnightOnline.exe" dosyasını seçiyoruz...

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 09
Ardından CZ COMBO menüsünde bulunan "YUKLE" buttonuna basarak, oyun açılınca; Giriş yapıp server seçerek oyuna bağlanıyoruz

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 10
Oyuna bağlandığımızda, arka planca çalışan CZ COMBO'nun skill kayıtlarını yapmak için sakin bir yere gitmenizi tavsiye ederim...
İlk olarak yapmamız gereken ayar "HP/MP" menüsünde bulunan ayarlardır...
Bu ayarları ilkin yapmadan kutu toplama ve HP/MP basma çalışmayacakdır...
Ayarları üzerinizdeki HP POT ve MP POT'a göre menüden seçerek, Kaç HP ve MP'ye gelindiğinde pot basmasını sitediğinizi menüye tuşluyorsunuz.
Bu işlemin ardından Altında bulunan "HP/MP KAYDET" buttonuna mutlaka basıyoruz...

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 11
Bundan sonra yapılması gereken işlem, Skill Kayıt işlemidir.
Bunun için CZ COMBO'da bulunan "Rogue Skill Kayıt" menüsüne giriyoruz...
Buradan sırası ile skillerimizi manuel yada oto seçerek skill kaydımızı yapıyoruz...

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 12
Ben ilk skill kayıt kısmında 3 lü ok olan "multiple shout'u" seçerek manuel olarak skill belirledim

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 13
Bu işlemler bittikten sonra "Atacak Ayar" menüsüne gelip "Atacak Başlat" buttonuna basınca CZ COMBO showuna başlıyor (:

CzCombo 1526 KuLLanılısı Resimli AnLatım 14

Kürts

- Similar topics